Reference: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o.


Originál dopisu
 

Školení řidičů online nás zbavuje starostí 
a zbytečné námahy 

Naše společnost zaměstnává pracovníky, kteří řídí služební automobily, a proto musíme provádět povinné školení řidičů. Abychom realizovaná školení maximálně zefektivnili, rozhodli jsme se letos poprvé vyzkoušet školení řidičů formou online a stali jsme se klientem portálu SkoleniRidicu-online.cz. Na první pohled nás zaujala jednak šíře přidaných služeb, jednak cena školení, která je zhruba poloviční oproti poskytovatelům provádějícím školení osobně v posluchárně.

A jaké jsou nyní naše zkušenosti se službami tohoto portálu? Veskrze pozitivní. Na prvním místě bych rád uvedl, že díky rychlosti školení online jsme u našich zaměstnanců zaznamenali výraznou úsporu času. A nejen u řidičů-referentů – díky klientskému účtu, jeho přehlednosti a jednoduché správě jsem mnoho času ušetřil i já sám. Podobně uživatelsky příjemná je administrativa proškolených řidičů (většinu z ní ostatně klientský účet řeší za nás), oceňuji i účelné a operativní řešení systému pro nově příchozí zaměstnance. Pohyb po portálu i v samotném certifikačním testu je bezproblémový a zvládá ho i méně zručný uživatel PC. Velmi praktická, hlavně pro zaměstnance bez přístupu k internetu, je možnost splnění testů off-line prostřednictvím papírových testů a jejich následným odesláním. 

Další promyšlené a praktické řešení představují osvědčení pro řidiče o provedeném školení. Díky dočasnému elektronickému certifikátu může řidič hned druhý den po úspěšném absolvování testu prokázat, že je řádně proškolen. Po splnění všemi pak zaměstnanci obdrží plastová osvědčení, která jsou díky kvalitě zpracování a velikosti ideální k uchovávání mezi ostatními doklady.

Závěrem bych chtěl zmínit, že naše společnost je spokojena i s přístupem pracovníků portálu SkoleniRidicu-online.cz – při telefonické komunikaci byli vždy vstřícní a ochotní.    

Petr Havránek
vedoucí oddělení dopravy

 

SPOČÍTEJTE SI VAŠI CENU

Pokračovat

Aktuality

Češi musí stát fronty na výměnu řidičáků nemoci navzdory. Stát proto připravuje výjimku, která by mohla platnost řidičských průkazů prodloužit až o 3 měsíce.
Září je začátkem školního roku. Dbejme prosím zvýšené opatrnosti na přechodech i mimo ně. Děkujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů.
Vyrážíte služebním vozidlem do zahraničí? Nezapomeňte na potvrzení o užití služebního vozidla.
Rouška v autě? Je povinná? Najdete v našem novém článku v sekci aktuálně. Hodně zdraví.
Všem našim klientům přejeme do nového roku zdraví, štěstí, lásku a mnoho pracovních i osobních úspěchů.
Ptejte se

Poskytovatelem a odborným garantem služby:

Tomáš Pešek