Pozor na "zbytkáč"

 08.03.2017

Večírek, několik piv, panáků a o půlnoci spát. Ráno na osmou do práce. Ráno se sice člověk trošku cítí divně, ale opilý už přece není, nebo ano? Takový scénář není zcela výjimečný. V lepším případě je dotyčný zastaven policií a ke svému překvapení "nadýchá"..

Avšak v horším případě se může řidič stát účastníkem dopravní nehody. Ať už zaviněné, či nezaviněné, v obou případech je alkohol v dechu a následně v krvi k tíži a z na první pohled nevinného účastníka se stává vinník s nepříjemnými následky. Odebrání řidičského průkazu, pokuta, případně soud.

V takovém případě, raději posuňte cestu do práce a ještě lépe, zastavte pití alkoholických nápojů včas. K tomu Vám může posloužit naše tabulka.

SPOČÍTEJTE SI VAŠI CENU

Pokračovat

Aktuality

Dnem 1.10.2018 vstoupila platnost novela zákona 361/2000, kde se mimo jiné upravuje způsob utváření prostoru pro průjezd záchranných složek. Bližší informace naleznete v sekci Aktuálně.
Shrnuli jsme v článku, naleznete v sekci Aktuálně a v dokumentech pro stažení.
Máte ve vozidle kameru? Do Rakouska ji raději odpojte.
25.5.2018 nabylo účinnosti nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679. Známé také pod názvem GDPR. Tímto chceme všechny naše klienty ubezpečit, že veškeré procesy s údaji probíhají v souladu s tímto nařízením.
Proběhla aktualizace testových otázek
Ptejte se

Poskytovatelem a odborným garantem služby:

Tomáš Pešek