25.05.2018

Dne 25.5.2018 nabývá účinnosti Nařízení (EU) 2016/679 (známé též jako GDPR), které nahrazuje zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Portál SkoleniRidicu-online.cz provedl právní audit probíhajících procesů a chceme všechny naše klienty ubezpečit, že veškeré procesy probíhají v souladu s tímto nařízením.

Bylo provedeno odborné školení zaměřené na aplikaci nařízení "GDPR".

Data jsou zpracovávána v minimální rozsahu pouze v zákonem stanovených mezích a pouze za účelem poskytování školení a vedení zákonem předepsané dokumentace (potvrzení o absolvování školení) pro případnou kontrolu státní správy.

Pro případné dotazy neváhejte kontaktovat nás, případně přímo našeho partnera pro řešení otázek spojených s GDPR – advokátní kancelář Mgr. Ing. Jaromíra Škáry, www.akskara.cz

Děkujeme za projevenou přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Osvědčení naleznete zde.